۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com
head-back

آب بندی شیشه با استفاده از چسب آب بندی نما

آب بندی شیشه با استفاده از چسب آب بندی نما 

استفاده از نماهای شیشه ای در ساختمان ها این روزها به دلیل زیبایی و جذابیت خاصی که دارند بسیار بیشتر از گذشته در ظاهر ساختمان ها به کار می روند .

به طور معمول هنگامی که لاستیک و یا خمیر اطراف شیشه ها و پنجره ها دچار فرسودگی می شود ،  آب بندی نمای ساختمان از بین می رود این موضوع باعث می شود که آب و رطوبت به راحتی به داخل ساختمان نفوذ کند . در چنین شرایطی باید که از چسب آب بندی نما برای آب بندی شیشه  استفاده شود .

 

آب بندی شیشه

استفاده از چسب آب بندی نما

چسب هایی که برای آب بندی نمای شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند انواع گوناگونی دارند .
چسب های سیلیکونی بیشترین استفاده را در آب بندی نماهای شیشه ای دارند زیرا در مقایسه با باقی انواع چسب های آب بندی نما از قیمت ارزان تری برخوردار می باشند .

اما چسب های پلی یورتان قوی نیز طرفداران زیادی پیدا کرده اند . این چسب ها شاید هزینه بالاتری داشته باشند اما این کار فقط یک بار برای همیشه انجام می شود پس بهتر است از قوی ترین چسب ها استفاده شود . این چسب ها در برابر شرایط آب و هوایی ، اشعه UV و… بسیار مقاوم می باشند .


برای انجام عایق کاری با استفاده از چسب آب بندی نما در ساختمان های شیشه تقریبا شبیه به نمای کامپوزیت عمل می شود . نخست باید خود درزها را تمیز شوند و پس از آن درزها را با چسب پلی یورتان پر نمود . چسب های پلی یورتان ، ماستیک و سیلیکونی با استفاده از گان و یا تفنگ های مخصوص خود این کار به لای درزهای مورد نظر به صورت زاویه 45 درجه ای تزریق می شوند .

پیش از طی کردن این مراحل باید از چسب های کاغذی برای پیشگیری از آغشته شدن سایر قسمت های شیشه ای به چسب استفاده شود . در اجرای عایق کاری با استفاده از چسب آب بندی باید صبر و حوصله همین طور دقت فراوان داشت  تا به زیبایی کار حفظ شود .


پرشین نما همراه با سابقه ای درخشان و تیمی حرفه ای و مجرب آماده ارائه خدمات مربوط به نمای ساختمان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما و همچنین اطلاع از هزینه ها با شماره های ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید .

اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.