۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com
head-back

انجام زیرسازی کنیتکس

کنیتکس

کنیتکس یکی از انواع و اقسام رنگ‌های دیگه فارغ از سقف است که در رنگ های مختلفی موجود است و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. این نوع رنگ به دلیل داشتن قیمت مناسب و همچنین سادگی آن در هنگام رنگ آمیزی بسیار محبوب بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله سعی داریم شما را با زیرسازی کنیم تکست که لازم است قبل از انجام این رنگ آمیزی  انجام شود آشنا کنیم.
این رنگ نوعی پوشش محسوب شده که هوا توانایی عبور از آن را ندارند و می‌توانند درزهای دیوار را پوشانده و از ورود هوا به آن‌ها جلوگیری نماید.

زیرسازی کنیتکس

در هنگام زیرسازی کنیتکس در مرحله اول باید سطح مورد نظر و سطح زیرین آن بررسی شود و براساس نیازها و ضرورت‌ها کنیتکس مورد نظر انتخاب شده و خریداری صورت گیرد.
قیمت کنیتکس مختلف با یکدیگر متفاوت بوده و انتخاب هر نوع کنیتکس در قیمت پایان یافته و کار تاثیر می‌گذارد.
کنیتکس پلاستیکی نسبت به سایرین از قیمت مناسب‌تری برخوردار است و شما به راحتی می‌توانید با قیمت بسیار مناسب این نوع از کنیتکس را خریداری نمایید.

کنیتکس ها معمولا قابل شستشو بوده و مدت ماندگاری بیشتری دارند به همین دلیل بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

زیرسازی کنیتکس

انواع رنگ کنیتکس

کنیتکس ها از نظر انواع رنگ به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. قبل از زیرسازی کنیتکس ماهیت انواع رنگی آن را بشناسی و با اطلاعات و دانش کافی نسبت به انتخاب هر یک از این رنگ ها اقدام فرمایید.

رنگ روغنی

رنگ روغنی یکی از پرکاربردترین رنگ‌ها محسوب می‌شوند که قابل اشتعال بوده و مدت زمان خشک شدن آن نیز طولانی است. این نوع رنگ قابل شستشو بوده و به راحتی می‌توانید آلودگی های آن را بزدایید.

رنگ پلاستیکی

یکی دیگر از رنگ‌هایی که قبل از زیرسازی کنیتکس باید اطلاعاتی کامل و کافی درباره آن بیابید رنگ پلاستیکی است. استفاده از این رنگ را که مناطقی که دارای آب‌وهوای مرطوب هستند توصیه نمی‌شود همچنین این رنگ قابلیت خشک شدن آسان داشته و قابل اشتعال نیز نیست.

رنگ های اکریلیک

این رنگ های دارای بوی بد نبوده و زود خشک می شوند. همچنین قابلیت این را دارند که برای متراژهای بالا و ساختمان‌ها مورد استفاده قرار بگیرند.
به این نکته توجه کنید که این رنگ نیاز به زیرسازی کنیتکس به صورت جدی ندارد.

زیرسازی کنیتکس

پرشین نما

پرشین نما که یکی از شرکت‌های تخصصی در زمینه ساخت و تعمیر انواع و اقسام ساختمان‌ها و رنگ‌آمیزی آن‌ها و سایر خدمات مرتبط با ساختمان ها است که با دارا بودن نیروی متخصص و کارآمد که در زمینه کار در ارتفاع بسیار حرفه‌ای بوده و می‌توانند در کمترین زمان ممکن پروژه موردنظر خود را به اتمام رسانند سعی در خدمات‌رسانی و بالاترین کیفیت ممکن دارند.
این شرکت در زمینه اقدامات قبل از زیرسازی کنیتکس و انجام خدمات پس از رنگ‌آمیزی و کنیتکس توانسته است با کمترین هزینه ممکن بیشترین خدمات ممکن را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد و رضایت مشتریان را به همراه خود نگه دارد. همچنین این مرکز در ارائه سایر خدمات ساختمانی توانسته است خوش بدرخشد و مشتریان بسیاری را به خود اختصاص دهد.
 

اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.