۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com
head-back

ترمیم نمای ساختمان های قدیمی

ترمیم نمای ساختمان های قدیمی

نمای ساختمان ها به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر و بازسازی پیدا می‌کنند گاهی این  دلیل‌ میتواند زیرساختی باشد گاهی نیز می‌تواند به دلیل زیباتر شدن نمای ساختمان باشد. در هنگام ترمیم نمای ساختمان های قدیمی نمای ساختمان هیچ گونه تغییری نکرده و همان نمای قبل میماند تنها با استفاده از پیچ و رولپلاک این نما محکم تر شده که پس از انجام این عمل با استفاده از مصالح هم رنگ نما محل پیچ ها و رولپلاک ها پوشیده می شود و همان نمای قدیمی نمایان میشود.

ترمیم نمای ساختمان های قدیمی

دلایل مختلف بازسازی نماهای ساختمان

اما سوالی که این‌جا مطرح می‌شود این است که به چه دلیل باید نماهای ساختمان را بازسازی کنیم؟
بازسازی نمای ساختمان برای حفظ زیبایی و استحکام
در برخی مواقع برای زیباتر شدن و بالا رفتن استحکام ساختمان نمای ساختمان را باز سازی می کنند. این مورد بیشتر در ترمیم نمای ساختمان‌های قدیمی دیده می‌شود. 

ترمیم نمای ساختمان

این مورد به این صورت است که قسمت های فرسوده و آسیب دیده  ساختمان ترمیم می شود. به این صورت که کاشی های خراب شده و ترک خورده را تعویض می‌کنند.

تعویض نمای فرسوده ساختمان

در برخی موارد به دلیل فرسوده و قدیمی بودن نمای ساختمان آن را تعویض و نمای جدیدی را جایگزین آن می کنند.

تغییر رنگ نمای ساختمان 

در برخی موارد تعویض نمای ساختمان به دلیل تغییر رنگ نمای ساختمان است به این صورت که شما دوست دارید با تغییر رنگ نمای ساختمان در نمای ساختمان خود تغییر ایجاد کنید.

این مورد در ترمیم نمای ساختمان های قدیمی کمتر دیده می شود و بیشتر برای ساختمان های جدید مورد استفاده قرار میگیرد.

 

انواع نمای ساختمان

 

سیمان

این مورد بیشتر برای ترمیم ساختمان های قدیمی مورد استفاده می شود که به دو صورت سیمان سفید و سیمان سیاه قابل انجام است و نسبت به سایر روش ها از هزینه کمتری نیز برخوردار است.

 

آجر نما

در این نوع نما که دارای استقامت و زیبایی بسیاری است از آجرهای ریز و زیبا برای انجام نما استفاده میشود.

 

سنگ نما

این نوع نما دارای هزینه مناسب تری نسبت به آجر نما است و در آن از سنگ به عنوان نمای ساختمان نهایت استفاده میشود.

از میان نماها معمولاً سیمان از قدمت بیشتری نسبت به سایر نماها برخوردار است و برای انجام ترمیم ساختمان‌های قدیمی از دیرباز مورد استفاده قرار گرفته شده است. از نظر زیبایی سنگ به دلیل داشتن رنگ‌های مختلف و متنوع نسبت به آجر نما از زیبایی بیشتری برخوردار است.

ترمیم نمای ساختمان های قدیمی

پرشین نما


پرشین نما با داشتن بیشتر از بیست سال تجربه و نیروهای کارآمد و متخصص در زمینه کار در ارتفاع او همچنین انجام خدمات مرتبط و بازسازی و ترمیم نمای ساختمان‌ها با مناسب‌ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت ممکن توانسته است به یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام کارهای ساختمانی شما در عصر حاضر تبدیل شود. این شرکت با دارا بودن کادر متخصص و ماهر می‌تواند در زمینه ترمیم ساختمان‌های قدیمی بسیار موثر واقع شود.شما می توانید خدمات مورد نیاز خود را با هزینه ای مناسب در این مرکز با بالاترین کیفیت ممکن و به طور تمام و کمال انجام دهید. 

اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.