۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com
head-back

شستن انواع نمای ساختمان

شستن انواع نمای ساختمان 

با افزایش آلودگی هوا، معلق شدن ذرات آلودگی در هوا منجر به ضرر رساندن به اشیا و انسان ها شد. در میان اشیا بیشتر نمای ساختمان ها هستند که در معرض آسیب هستند علی الخصوص ساختمان های مرتفع. آلودگی نمای ساختمان شامل آلودگی شیشه و یا سنگ و آجر ساختمان ها می شود.

شستن انواع نمای ساختمان به چند طریق انجام می شود:

  • به صورت صنعتی
  • با استفاده از ابر و طی
  • با بکارگیری مواد جرم گیری کننده
  • و شستن انواع نمای ساختمان  از طریق سندبلاست

جهت ترمیم نمای ساختمان در تهران کلیک کنید.

شستن انواع نمای ساختمان  به شکل صنعتی:

شست و شو به صورت صنعتی از طریق فشار بالای آب  انجام می شود که این عمل باعث از بین بردن آلودگی های موجود بر سطح نمای ساختمان می شود.

شستن انواع نمای ساختمان ن با به کار گیری ابر و طی:

از ابزار های مهم در شست و شو می توان به ابر و طی اشاره کرد که تکنسین با آویزان شدن از طناب و در دست داشتن سطل آب و طی شروع به شست و شو نمای ساختمان می کند.

مزایای شستن انواع نمای ساختمان:

از مهمترین فواید شست و شو نمای ساختمان ترمیم ساختمان های آسیب دیده می باشد. اما اگر نماشویی به تعویق بیافتد منجر به مشکلات زیادی می شود، مانند از بین رفتن نمای ساختمان به مرور زمان و در نتیجه ریختن سنگ نماها

قیمت شست و شوی نمای ساختمان:

هزینه نماشویی ثابت نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه مطلب به برسی آن ها می پردازیم

اولین عامل موثر در متغیر بودن قیمت نماشویی میزان ارتفاع ساختمان می باشد تا مشخص شود که برای شستن انواع نمای ساختمان  باید از داربست استفاده کرد یا طناب.؟ از دیگر عوامل موثر در قیمت نماشویی سنگ های بکار برده شده در نمای ساختمان است  پس از تعیین قیمت و تایید کارفرما کار شست و شوی نمای ساختمان انجام می شود.

همچنین به منظور برق انداختن نمای ساختمان کلیک نمایید.

چه ساختمان هایی نیاز به شست و شو دارند؟

مورد اول:

 ساختمان هایی هستند که به تازگی ساخت آن ها به اتمام رسیده است برای تمیز کردن خاک هایی که روی نمای ساختمان است باید نمای آن شسته شود.

مورد دوم :

ساختمان هایی هستند که مدت زیادی از زمان ساخت آن ها میگذرد و در تمامی این سال ها آلودگی را جذب خود کرده اند و همین باعث شده است که رنگ سنگ ها تماما تغییر کند.

مورد سوم:

ساختمان هایی که نمای آن ها تماما شیشه است  نسبت به ساختمان های دیگر دارای زیبایی بیشتر و نورگیری عالی تر هستند اما در کنار این مزایا معایبی نیز دارند آن هم اینکه خیلی سریع کثیف می شوند علی الخصوص در فصول سرما بعد از باریدن هر برف و بارانی و خشک شدن آن ها شیشه ها لک می شوند.

لازم به ذکر است که بهتر است شست و شوی نمای ساختمان های شیشه ای هر سه ماه یک بار انجام شود.

مورد چهارم:

ساختمان هایی هستند که نمای آن ها از کامپوزیت ساخته شده است، نماهای کامپوزیتی موجود در سطح شهر بسیار در معرض آلودگی قرار می گیرند.

و توصیه می شود که شست و شوی نمای ساختمان هایی که نمای آن ها کامپوزیتی است هر شش ماه یک بار انجام شود.

مورد پنجم:

ساختمان هایی که نمای آن ها سیمان است و به علت نداشتن آنتی استاتیک آلودگی، کثیفی را جذب می کنند ولی برای زیبا تر جلوه دادن نمای سیمانی ساختمان ها علاوه بر شستن انواع نمای ساختمان، رنگ آمیزی نمای آن هم گزینه ی مناسبی می باشد، زیرا سیمان ها عایق مناسبی نیستند و همین منجر شده در مناطق مرطوب نم به داخل ساختمان پس دهد.

جهت استفاده از این خدمات به سایت پرشین نما مراجعه فرمایید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.