۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com
head-back

شست و شوی نمای آجری

شست و شوی نمای آجری

 

شست و شوی نمای آجری همواره امری مهم و کمی دشوار بوده است .  نماهای آجری از دسته نماهای رایج در طراحی ساختمان ها می باشند که تمیزکردن آن ها از دغدغه های مهم مردم است . آجرها در اندازه های کوچک و بزرگ و در رنگ هایی از خانواده قرمز و کرمی رنگ می باشند تولید می شود . اگر که آجرها در معرض باران و هوا و آفتاب قرار گیرند به شوره و شورآبه دچار می شوند . راه کار از بین بردن این شوره ها واترجت سه فاز می باشد که با وصل کردن دستگاه سند بلاست و مواد مخصوص که نامش سیلیس است و توسط آن تمام شوره ها به راحتی از بین می شود . سند بلاست از موادی مخصوص برای شست و شوی نمای آجری درست شده که این نوع مواد در رنگ های گوناگون و هم چنین اندازه های متنوعی وجود دارد و در دستگاهی مانند آب پاچ می باشد که به روی آجر ها ریخته می شود و نما را به طور قابل توجهی تمیز می نماید یا بهتر است گفته شود که در نهایت کار نمای شما از روز اول هم پاکیزه تر می شود .

شست و شوی نمای آجری

نماشویی آجر نسوز

 

آجر های نسوز نزدیک به رنگ های جیگری اند که  از اجرهای قدیمی زیباتر می باشند . در این نماها پس از شستن نما به روی آن ها مواد براق کننده زده می شود تا زیبایی آن به حد دو چندان افزایش پیدا کند . برخی مواقع مشاهده می شود که آجر ها از روی نما جدا شده اند و بعضی از آن ها نیز بر روی زمین ریزش کرده اند نکته مهم در این مواقع این است که باید محکم سازی و نصب آجر را پیش از هر کار دیگری انجام دهیم و هم چنین سایر نقاط نما باید بررسی شود که دیگر آجرها ریزش نکنند و با خیال راحت شست و شوی نمای آجری انجام شود .

نماشویی پرشین نما با سال ها سابقه درخشان در حوزه شست و شوی نما ، کار در ارتفاع اجرای بازسازی و نوسازی انواع نماها ، اجرای طراحی و رنگ آمیزی و کنیتکس نما ، اجرای نصب بنر، پروژکتور، صاعقه گیر، نورپردازی و سیم کشی و ... به همراه کادر مجرب و فوق حرفه ای خود سعی دارد با اخذ کم ترین هزینه خدمات خود را به بهترین نحو ممکن به مشتریان ارجمند خود ارائه دهد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.