۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com
head-back

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب

امروزه نماشویی با طناب به عنوان مهمترین شیوه در بخش شستشوی نمای ساختمان می باشد که برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها روش مناسبی است. نماشویی به طناب به عبارت دیگر برای دسارسی بیشتر به نمای ساختمان، بالا بردن سرعت شستشوی ساختمان و جلوگیری از هزینه های اضافی می باشد. این روش از میان روش های دیگر نماشویی بهره گرفته شده از کوه نوردی می باشد.دریافت خدمات نماشویی به دو شیوه انجام می شود. روش اول شستشو به وسیله داربست که قدیمی ترین شیوه می باشد و تمامی مراحل تمیزکاری و شستشو بر روی داربست انجام می گیرد.شیوه دوم نماشویی با طناب می باشد که این روش بدون استفاده از داربست صورت می گیرد و بخاطر مزایایی که برای کارفرما دارد طرفداران زیادی دارد. استفاده از این روش از آغاز دهه هشتاد شروع شد و به سرعت توانست جز موثرترین راه ها در حوزه نماشویی شود.نماشویی با طناب از بسیار خطراتی که ممکن یود روی داربست ها برای مجریان بیوفتد جلو گیری کرده است.نماشویی با طناب از نظر صرفه جویی در وقت و کیفیت بهتر است نسب به شستشو با داربست.

مطالعه کنید درباره: شستن نمای ساختمان

مزایای نماشویی با طناب

نماشویی با طناب به شستن نمای ساختمان ها با بکار گیری طناب گفته می شود که در این روش از نماشویی جرم و آلودگی ساختمان با مواد شوینده مخصوص شستشو داده می شود. بازگشت نما به کیفیت سابق خود مهمترین فایده نماشویی با طناب می باشد. که این کار از بالاترین قسمت ساختمان شروع می شود و تا قسمت پائین بر کل نما اجرا می شود. نماشویی با داربست فقط در صورتی که ساختمان تازه ساز است انتخاب درستی می باشد. زمانی که طول می کشد تا مجریان روی طناب تسلط پیدا کنند با زمان اجرای داربست قابل مقایسه نیست این نکته را نباید از یاد برد که نماشویی بر روی داربست خطراتی چون سقوط را به همراه دارد.

قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب به عوامل مختلفی بستگی دارد:

نماشویی با طناب به دلیل زیاد شدن آلودگی هوا و کثیفی در آن تحولی شکل داده است.

قیمت نماشویی با طناب به ولیل بالا رفتن تقاضا دچرا تغییراتی نسبت به گذشته شده است.

برای دریافت قیمت دقیق به سایت پرشین نما مراجعه کنید تا مورد سو استفاده سودجویان قرار نگیرید.

از آنجایی که دیگر با بکار گیری این روش نیازی به استفاده از داربست نیست باعث کاهش هزینه ها شده است‌.

هزینه نماشویی با طناب به ارتفاع، مساحت، مقدار آلودگی و جنس نما بستگی دارد.

دسترسی به برق و آب هم منجر به ایجاد تغییراتی در قیمت نماشویی می شود.

شستشوی نما با داربست

در این نوع از نماشویی پس از توافق دو طرف کارفرما یک تیم را برای نصب داربست به محل می فرستد تا داربست را روی ساختمان نصب کنند.

پس از نصب داربست کار تیم آغاز می شود تا نماشویی را آغاز کنند.

زمانی که نماشویی به وسیله داربست اجرا می شود مجریان به راحتی می توانند هنگام کار کردن تسلط کافی را روی نما داشته باشند و کار نماشویی را به دقت انجام دهند و هیچ آلودگی روی نما باقی نگذارند.

برای نماشویی با طناب نیاز به افراد باتجربه و متخصص می باشد با این وجود که تیم های مختلفی مشغول به نماشویی هستند اما تعداد محدودی هستند که توانایی نماشویی با طناب را دارند.

همچنین جهت شستشوی نمای ساختمان در تهران کلیک کنید.

پرشین نما

همچنین خدمات نمای پرشین نما شامل نماشویی چه به وسیله داربست و چه توسط طناب، سندبلاست شیشه، تعمیر  و رنگ آمیزی نمای ساختمان و.... از مناسب ترین قیمت توسط افراد محرب و متخصص می باشد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.