۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com

تعمیرات و ترمیم نمای ساختمان

تعمیرات نما، یکی از مهمترین خدماتی است که امروزه افراد و علی الخصوص ساکنین شهرهای بزرگ، به آن نیاز پیدا می‌کنند. با توجه به اینکه نمای ساختمان، یکی از عناصر اصلی هر ساختمان از بحث زیبایی شناسی محسوب می‌شود، محافظت از آن در برابر ایرادات ظاهری اهمیت زیادی دارد. این مساله هنگامی که نقایص ظاهری ساختمان، ایجاد خطرات جانی به افراد را امکان‌پذیر سازد، اهمیت دو چندانی می‌یابد. برای مثال هنگامی که سنگ‌های بخشی از نمای سازه فروریخته است، از آنجایی که این رخداد امکان فروریزش سایر سنگ‌ها را محتمل‌تر می‌کند، تعمیرات نمای ساختمان نه تنها جهت زیباسازی این بخش بلکه به جهت جلوگیری از خطرات احتمالی، ضروری می‌نماید.

 

تعمیرات و ترمیم نمای ساختمان

 

در این مقاله از سری مقالات وب سایت پرشین نما، به معرفی انواع خدماتی که پیرامون تعمیرات نمای ساختمان، الزامی بوده و مفتخر به ارائه این خدمات توسط متخصصین پرشین نما در اجرای تعمیرات و ترمیم نمای ساختمانها در ارتفاع و بدون داربست، به شما عزیزان هستیم، می‌پردازیم.

 

تعمیر لوله آب و بخاری در ارتفاع بدون داربست

 

تعمیر لوله آب و بخاری در ارتفاع بدون داربست

 

در ساختمان ها، انواع لوله ها همچون لوله‌های آب، لوله بخاری فلزی و سیمانی، و لوله‌های پکیج وجود دارند. این لوله ها در ارتفاع ساختمان و با توجه به تعداد طبقات آن، پخش می‌گردند. یکی دیگر از انواع خدمات تعمیرات نما، ترمیم یا تعویض لوله‌های آب و بخاری می‌باشد. عیب یابی سریع لوله ها و اقدام به موقع، جهت جلوگیری از خطرات احتمالی بسیار ضروری است. در سازه‌های مرتفع تعمیر لوله‌های آب و بخاری با استفاده از طناب صورت می‌گیرد. نصب داربست برای این منظور کاری هزینه بر بوده و باعث کاهش سرعت انجام خدمات دهی می‌گردد.

 

تعمیر نما و ترک‌های ساختمان

 

تعمیر نما و ترک‌های ساختمان

 

حتما شما هم تا کنون با این مساله مواجه شده اید که ساختمان‌های نوساز به محض ورود سرنشینان به آن یا به عبارت دیگر پس از بارگیری اولیه، ترک هایی روی دیوارهای آن مشاهده می‌گردد. این ترک ها عموما از لحاظ سازه ای بی اهمیت هستند. اما بسیار دیده می‌شود که پس از گذشت سالها از اولین بارگیری ساختمان، روی دیواره‌های بیرونی آن ترک هایی بوجود می‌آید. این ترک ها دلایل متفاوتی از جمله نشست پی، مصالح نامرغوب، زلزله‌های خفیف، مقاومت پایین خاک و غیره دارند. این جاست که خدمات تعمیرات نما به کمک شما می آید.

ترک‌های گفته شده را می‌توان با روش‌های گوناگونی تعمیر کرد. تعمیر ترک نما که از دیگر خدمات تعمیرات نما می‌باشد، لزوماً باید به تیم‌های با تجربه سپره شده تا نتیجه ای قابل قبول را به همراه داشته باشد. این مهم با توجه به نوع ترک ایجاد شده، به روش هایی چون کشته کشی، استفاده از گچ دستی و استفاده از گچ تیزون، انجام می‌گیرد.

 

پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان در ارتفاع بدون داربست

خیلی از کسانی در کار ساختمان سازی هستند نکات ایمنی و استاندارد را رعایت نمی کنند و متاسفانه شاهد ریزش سنگ بر روی سر عابر پیاده و خودرو های شخصی بوده ایم و صحنه های نا خوشایندی را ایجاد کرده است و خسارت مالی و جانی جبران ناپذیری را ایجاد کرده است. با پیچ رولپلاک سنگ نما در ارتفاع بدون داربست از این اتفاقات پیشگیری کنید و از پرداخت خسارت های مالی بپرهیزید.

برای مطالعه بیشتر در مورد روش اجرا و زمان انجام پیچ رولپلاک نمای ساختمان از خدمات گروه پرشین نما پیچ رولپلاک سنگ نما را مطالعه بفرمایید.

 

تعویض شیشه در ارتفاع بدون داربست

تعویض شیشه در ارتفاع بدون داربست

 

نمای شیشه ای یکی از پرکاربردترین و در عین حال چالش بر انگیز ترین نماهای ساختمانی است. این نماها در کنار زیبایی بیش از اندازه ای که برای سازه به ارمغان می‌آورند، بایستی مداوماً بازرسی شوند تا در صورت وجود ترک‌های احتمالی، هر چه سریع‌تر به تعویض شیشه اقدام شود. دو نمای پرکاربرد در این زمینه نماهای کرتین وال و فریم لس می‌باشند.

تعویض شیشه در نمای فریم لس، از روی نمای ساختمان انجام می‌گیرد. این مساله، دشواری کار را دوچندان ساخته و اهمیت حضور تیمی مجرب را بیش از پیش مشخص می‌سازد. این مورد از تعمیرات نما نیز در سازه‌های مرتفع توسط گروه پرشین نما، با استفاده از طناب و بدون نصب داربست، صورت می‌گیرد.

 

پوشاندن درز بین دو ساختمان

یکی دیگر از انواع خدمات تعمیرات نما، پوشاندن درز بین دو ساختمان است. هنگامی که دو ساختمان در مجاورت یکدیگر احداث می‌گردند، بین این دو فضای خالی تعبیه شده تا به هنگام زلزله یا نشست یک سازه، خسارت ناشی از ضربه این دو سازه به یکدیگر کاهش یابد. این درز در اصطلاح مهندسی «درز انقطاع» خوانده می‌شود. این فاصله را بایستی به جهت زیبایی و جلوگیری از ورود پرندگان و حیوانات، پر کرد. این مهم هم با گذاشتن یک ورق بر روی درز و هم بوسیله توری مرغی صورت می‌گیرد.

 

گروه پرشین نما  با 20 سال تجربه و ارائه خدمات به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی، آماده ارائه خدمات تعمیرات و ترمیم نمای ساختمانها بخصوص در ارتفاع بدون داربست با بهترین و مطلوب ترین روش ها و ابزار و تجهیزات بروز و پیشرفته میباشد.اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.