۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com

شستشوی نمای ساختمان

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان های شیشه ای، کامپوزیت، سنگ ، آجر و ... در ارتفاع و بدون داربست  (با طناب) به وسیله مواد شوینده‌ آلمانی با خاصیت رسوب زدایی و از بین برنده جرم و چربی و دوده از سطوح نمای ساختمان صورت میگیرد و نمای زیبا و شفاف ارائه میدهد.

در شهرهای بزرگ مانند تهران روز به روز بر تعداد ساختمانهای بلند و برجها افزوده میشود و در کنار آن آلودگی هوا و دود و همچنین گرد و غبار افزایش پیدا کرده و پاکسازی نماهای ساختمان از این آلودگیها بسیار دشوار ، زمانبر و هزینه بردار شده است. با توجه به نیاز مبرم جهت نظافت و شستشوی نمای ساختمان بدون داربست و با هزینه مناسب شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب در تهران مرسوم شده است.

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست در تهران

زمان را از دست ندهید!

وجود آلودگیها بر روی نما به مدت زیاد علاوه بر ظاهر نامناسب باعث ریزش و شکننده شدن سنگها و از بین رفتن کیفیت نما می شود و به دنبال آن باعث صرف هزینه و زمان بیشتری برای ترمیم و بازسازی آن میشود. پس زمان را از دست ندهید!

 

انواع روش های نماشویی ساختمان 

 

1. شستشوی نمای ساختمان با آب خالی : زمانی که جرم و آلودگی زیادی بر روی نما وجود ندارد برای شستشوی نما از آب خالی استفاده می شود . در این روش با استفاده از فشار آب نظافت نمای ساختمان صورت میگیرد. 

2. شستشوی نمای ساختمان با مواد شوینده : در این روش ابتدا سطح نما با اسفنجی که آغشته به مواد شوینده است روی نما کشیده میشود و بعد از مدتی شستشو انجام میشود و لکه ها و آلودگی ها را به خوبی پاک میکند. سپس برای نماندن لکه با دستمال های مخصوص نما خشک میکنیمشستشوی سنگ آجر شیشه و کامپوزیت نما از این روش استفاده میشود.

3. شستشوی نمای ساختمان با اسید دیسکلر : نماشویی  با استفاده از اسید دیسکلر باعث چربی زدایی و جرم گیری عمیق در نما میشود. اسیدشویی نما با واترجت همراه آب انجام میشود. در این روش به سرعت و با قدرت لکه ها و چربی ها و آلودگی ها را زدوده و نمایی زیبا ایجاد میکند.

4. شستشوی نمای ساختمان با واترجت : دستگاه واترجت به علت پاشش آب با سرعت بالا روی سطح نما میتواند تاثیر زیادی در از بین بردن آلودگی و کثیفی نما باشد. شستشوی سنگ آجر شیشه و کامپوزیت نما در تهران با واتر جت کاربرد زیادی دارد. از واتر جت های سه فاز 250 بار در نماشویی زیاد استفاده میشود.

5. شستشوی نمای ساختمان با واتر سندبلاست : این روش برای نماهایی که به شدت آلوده و کثیف هستند و این جرم ها با واترجت پاک نمیشوند از واتر سندبلاست استفاده میشود. واتر سندبلاست یا سندبلاست یا ماسه پاشی موادی همچون سیلیس یا ماسه را به همراه آب با سرعت زیاد روی نما می پاشد. این روش علاوه بر نماشویی در صنعت نیز کاربرد زیادی دارد. این روش برای شستشوی سنگ آجر و بتن کاربرد زیادی دارد و بسیار موثر برای نماشویی می باشد. توجه داشته باشید که در این روش باید حتما از افراد متخصص استفاده شود زیرا تنظیم نادرست دستگاه و یا استفاده نادرست از آن باعث آسیب به زیرساخت های نما میشود.

 

هزینه شستشوی نمای ساختمان

 

هزینه و قیمت شستشوی نمای ساختمان متغیر و به عواملی مانند ارتفاع, نوع شستشو, میزان کثیفی ساختمان و عمر ساختمان و ... می باشد. یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت شستشوی نمای ساختمان نوع سنگ مصرفی می باشد. 

 

تذکر: شستشوی نمای ساختمان را به افراد متخصص واگذار کنید چون اگر نماشویی اشتباه و با دقت انجام نشود باعث ایجاد لکه های نامناسب روی کامپوزیت و شیشه میشود و نمای ساختمان را نامناسب نشان میدهد.

 

گروه پرشین نما و شرکت آریا نما با داشتن تجربه 20 ساله  و نمونه کارهای فراوان برای شرکتها و سازمان های خصوصی و دولتی در زمینه شستشوی سنگ آجر شیشه و کامپوزیت نماشستشوی نما با طناب  و شستشوی نما بدون داربست در تهران را با اطمینان و کیفیت برتر و نازلترین قیمت در خدمت شما عزیزان میباشد.


 


مشاهده نمونه کارها

اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.