۸۸۴۲۳۸۱۴ - ۵۵۱۶۰۵۱۷ - ۰۹۱95317134 - ۰۹۱۹5317124 info@pershiannama.com

نصب بنر ، فلکس و تابلو در ارتفاع

با توجه به اینکه ارتفاع ساختمان ها افزایش پیدا کرده و دسترسی به ارتفاعات برای نصب تابلو ، فلکس و بنرهای تبلیغاتی و... سخت تر شده است. ما میتوانیم با استفاده از طناب و به صورت معلق بدون تجهیزات اضافه و هزینه زیاد در کمترین زمان ممکن  و کمترین تجهیزات، انواع تابلوها و بنرهای تبلیغاتی را در ارتفاعات نصب کنیم.

نصب بنر، فلکس و تابلو در ارتفاع با طناب

 

شرکتها یا سازمانها و ... گاها برای تبلیغ محصول خود و معرفی آن در سطح شهر ، بنرهایی را تهیه می بینند و خواهان آن هستند تا آن را در ارتفاعات بلند و دیوار ساختماها و برجها نصب کنند . فرقی نمیکند که این بنرها کوچک باشند یا بزرگ، گروه پرشین نما یا شرکت ارتفاع کاران آریانما با استفاده از سیستم دسترسی با طناب در کمترین زمان ممکن قادر به نصب آنها میباشند.

شرکت ارتفاع کاران آرایانما با بیش از 20 سال سابقه کار در ارتفاع انواع تابلوهای فلکسی، کامپوزیتی و یا تابلوی smd را در بلندترین نقطه از ارتفاع ساختمان ها و برجهای بلند نصب کنند.

گاهی اوقات ممکن است که تابلو نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد که با وجود این سیستم دسترسی طناب و بدون استفاده از داربست این کار بسیار راحت شده و در کمترین زمان تغییرات لازم اجرا میشود.

شرکت ارتفاع کاران آرایانما با بیش از 20 سال سابقه کار در ارتفاع و تجربه ارائه خدمات برای شرکتها و سازمانها و موسسات خصوصی و دولتی  در خدمت شما عزیزان میباشد.


مشاهده نمونه کارها

اشتراک در شبکه های اجتماعی


گروه فنی پرشین نما با 20 سال سابقه در زمینه نماشویی و کار در ارتفاع
با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاههای بروز آماده ارائه خدمات در زمینه کفسابی، نماشویی و کار در ارتفاع به شما عزیزان میباشد.